Markalarımız

ib3 image
Murad
Amerika’nın ilk özgün doktor markası olma özelliği taşıyan Murad, kurucusu Dr. Howard Murad’ın “bütünsel sağlık” felsefesinden yola çıkarak hızlı ve etkili sonuçlar sağlayan ürünler geliştirmektedir. Markanın kırışıklık, akne, leke, hassasiyet gibi farklı cilt problemlerine yönelik ve etkileri klinik araştırmalarla kanıtlanmış serileri bulunmaktadır.
ib3 image
Buers Bees
Burt’s Bees’in tarihi 1984’te ressam Roxanne Quimby ve arı yetiştiricisi Burt Shavitz’in, Burt’ün arıcılık işinin yan ürünü olarak balmumundan yapılmış mumlar satmak için Maine’de bir araya gelmeleri ile başlayan, Burt’s Bees doğaya saygılı bir doğal kişisel bakım ürünleri markasıdır. Biz insanların ve çevremizin iyiliği için formüle edilen doğaya saygılı, doğal ürünler üretiyoruz. Bütün ürünlerimiz balmumu, botanik ve temel yağlar, bitkiler, çiçekler ve mineraller gibi doğadan gelen en iyi içerikler kullanılarak formüle edilmektedir.
Burt’s Bees olarak ürünlerimizin yarısından fazlasının %100 doğal olmasıyla gurur duyuyoruz. Ürünlerimizi mümkün olan en doğal içeriklerle hazırlıyoruz ve doğaya zarar vermemek adına geri dönüşümlü veya geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanıyoruz. Ve tabii ki, ürünlerimizi asla hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. Bazı ürünlerde Balmumu, Arı Sütü, Carmine ve Süt gibi hayvanlardan elde edilen içerikler bulunmaktadır fakat bunlar hayvanlara zarar verilmeden tedarik edilmektedir.
ib3 image
John Freda
Aradığınız ister düz ve pürüzsüz, ister hacimli, ister canlı renklerde veya onarılmış saçlar olsun, John Frieda zorlu saçları hayatı kolaylaştıran saçlara dönüştürmek için tasarlanmış saç bakım ve şekillendirme ürünleri sunar. Londra'daki New Cavendish Caddesi'nde ilk John Frieda kuaför salonu açıldığında, kimse buranın saç bakımı dünyası üzerinde yaratacağı etkiyi hayal dahi etmemişti. 30 yıl sonra, bugün John Frieda® Saç Bakım ürünleri tüm dünyada ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve tüketicilerin favori seçimi haline geldi. Girişimci ruhu ve yarattığı global etkilerle, John Frieda®, yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda daima sektörün liderlerinden biri oldu. Hiç hız kesmeyen John Frieda® Saç Bakım Uzmanları kadınların değişen ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak amacıyla sürekli olarak yeni keşifler üzerinde çalışıp, her seriye yeni, teknolojik olarak daha gelişmiş ürünler ekliyorlar.
ib3 image
Bliss
Bliss 1996 yılında ABD'de kurulan çok kanallı bir spa ve perakende ürün şirketidir. Kendi banyo, vücut ve cilt bakım ürünlerini satmaktadır. Marka müşterilerine spa tedavilerinden esinlenerek üretilen son derece etkili ve sonuç odaklı ürünler sunmaktadır. Bliss markası kendi spaları ile olduğu kadar müşterilerinin evde spa deneyimi yaşamasına olanak vermesi ile de tanınmaktadır.
ib3 image
Bio Oil

Bio Oil ciltteki çatlak oluşumunu önlemeye ve cilt lekelerinin görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak için önerilen özel bir cilt bakım ürünüdür. Ince çizgi ve kırışıklık belirtileri gösteren nemsiz ciltler için de önerilir. Bio Oil tüketicileriyle buluştuğu 2002’den beri kazandığı 242 cilt bakım ödülü ile yara ve çatlak izleri için 20 ülkede 1 numaralı cilt bakım yağı olmaya devam etmektedir. Bio Oil, formülünde bitki özleri ve vitaminleri bir araya getiren bir cilt bakım yağıdır. İçeriğinde çok özel bir etken madde olan PurCellin Yağı™, bulunmaktadır. Bu yağ, içeriğindeki bitki özlerinin ve vitaminlerin faydalarının cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar. Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmaz.

ib3 image
Batiste
İngiltere'nin 1 numaralı kuru şampuan markası Batiste™ 2014 yılında Kozmoklinik® bünyesine katılmıştır. Hem dünyada hem de Türkiye'de en geniş kuru şampuan portföyüne sahip olan Batiste™ farklı ürün seçenekleriyle sadece iki yıkama arasında saçları temiz ve ferah hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda ince telli ve sönük saçlara anında hacim kazandırır. Muhteşem kokuları ve uzun süreli etkisiyle rakiplerinden ayrılan Batiste™ pratik kullanımı ile sadece 1 dakikada saçlarınızda istenilen temiz ve canlı görünümü sağlamaktadır.
ib3 image
Blistex
Blistex 1947 yılında kaliteli, etkili ve yenilikçi dudak bakım ürünleri geliştirmek için Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuştur. 1967 yılında kurulan araştırma ve geliştirme tesisleriyle birlikte formülasyondan üretime ve pazarlamaya ürün geliştirmenin tüm aşamalarında kalite standartlarını geliştirerek marka uluslararası pazarlarda büyümüştür. Bugün 80'den fazla ülkede bulunan Blistex markası, dünya dudak pazarında ilk 3'te yer almakta ve yenilikçi ürünlerle kadın, erkek, çocuk her yaştan tüketiciye hem kozmetik hem de onarıcı ürünler sunan eksiksiz bir ürün gamına sahiptir. Blistex dudaklarınızı her mevsim korur, rahatlatır, yumuşatır.
ib3 image
Arm & Hammer
Arm&Hammer, 1846 yılında kurulan ve 169 yıllık tecrübesiyle birçok alanda geliştirdiği ürünlerle tüketicisinin hayatını değiştiren Church&Dwight güvencesiyle üretilmektedir. Özel formüle edilmiş diş macunlarımızın hepsinde Dünya genelindeki diş hekimleri tarafından tercih edilen doğal içerik olan karbonatı, mikrogranüller halinde kullanmaktadır Klinik çalışmalara göre Arm&Hammer, hassas formülü sayesinde hassas dişlerde etkili bir beyazlık sağlayama ve ağızdaki PH dengesini korumaya ve ağız kokusunu azaltmaya yardımcı olmaktadır.
ib3 image
Fem Fresh
Saçlarınızı yıkamak için ayak kremi mi kullanıyorsunuz? Hayır. Saçlarınız için geliştirilmiş özel ürünler var. Tıpkı genital bölgeniz için olduğu gibi. Femfresh genital bölge temizliği için özel olarak tasarlanmıştır. Çünkü genital bölgemiz vücudumuzun geri kalanından oldukça farklı ve daha hassastır. Bu nedenle tüm Femfresh ürünşeri PH dengeli formülüyle genital bölgenin hassas yapısına uygun olarak geliştirilmiş, dermatolojiik ve jinekolojik olarak test edilmiştir.
ib3 image
Odor Eaters
Amerika'nın en büyük ayak kokusu giderici markası Odor Eaters®, sprey ve ayak tabanlığı ürünleriyle hem ayak hem ayakkabıda oluşabilecek kokuları patentli özel formülüyle engellemeye yardımcı olarak ayaklara yaz kış ferahlık ve konfor sağlar. Eczane ve güzellik zincir mağazalarında satışı yapılan Odor Eaters® yazın çorapsız giyilen ayakkabılarda ve kışın hava almayı engelleyen bot ve ayakkabılarda ayakların terleyerek koku oluşturmasını engelleyerek gün boyu rahatlık sağlamaktadır.
ib3 image
Dentiste
Gece boyunca tükürük bezlerinin daha yavaş çalışması sonucu ağızda sülfür bileşikleri ve bakteriler oluşur. Bu durum özellikle sabahları ağızda kokuya ve kötü nefese neden olmaktadır. Türkiye'yi bir ilk ile buluşturan Dentiste' – Ağız Kokusuna Karşı Etkili Diş Macunu özel formülü sayesinde uyurken ağızda oluşan ve ertesi sabah kötü kokuya sebep olan bakterileri engellemeye yardımcı olurken etkisini ilk kullanımdan itibaren hissettirmeye başlar.
ib3 image
Babe
BABÉ 1994 yılında iki eczacı tarafından lanse edilmiş İspanyol dermo- kozmetik markasıdır. Firmanın deneyimi ve bugüne kadarki başarılı çalışmaları, Babe markasına prestij kazandırmış, doktor ve eczacılar tarafından tavsiye edilen marka olarak benimsenmesine yardımcı olmuştur. Araştırma ve geliştirme çalışmaları, özel formülleri ve standardize edilmiş süreçler sayesinde, kozmetik endüstrisinin beklentisini aşmayı hedefleyen bir markadır. BABÉ, ürünleri formüle edilirken kullanıcıların cilt problemlerine odaklanır ve bu problemlere çözüm sunar. Amacı, müşterilerimizin sağlıklı bir cilde kavuşması için doğru bakım yapmasıdır.

Formüller hipoalerjeniktir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Medikal kaliteyi ve prestiji birleştirebilen, tüketicilere yakın, kişiselleştirilmiş bir markadır. BABÉ, cildin fizyolojik dengesine ve cilt pH'ına saygı göstererek (her üründe doğru pH değeri), cilt sağlığına ve kişinin kendisini iyi hissetmesine katkıda bulunur. Her bir aile ferdinin farklı ihtiyaçlarına uygun, geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

This post is also available in: İngilizce